Yeni
PXRJE Yazarkasa Çekmece Ekleme Tepsisi, 5 Izgaralar Mağaza ABS Ücretsiz Mağazalar Dükkanlar İşletmeler için Pazar Depolama Sikke Kayıt almak.(Siyah)

PXRJE Yazarkasa Çekmece Ekleme Tepsisi, 5 Izgaralar Mağaza ABS Ücretsiz Mağazalar Dükkanlar İşletmeler için

Bir ürün: Tova kullanılabilir
₺ 49.74

Bu ürün şık ve rahat ABS malzemeden yapılmıştır.Cüzdan tasarımı, zarif ve akıllı, banknotlar, madeni paralar sınıflandırılmış tasarım, almak için ücretsiz.Çekmeceye de yerleştirilebilir, klasik ve dayanıklı, kullanımı kolay ve zamandan tasarruf sağlar.Çok çeşitli süpermarketler, mağazalar, oteller, çeşitli sanayi ve maden işletmeleri için kullanılan. 5 ızgara ve dört bozuk para kutusu tasarımı ihtiyaçlarınız için yeterlidir.Bu ürün şık ve rahat ABS malzemeden yapılmıştır.Cüzdan tasarımı, zarif ve akıllı, banknotlar, madeni paralar sınıflandırılmış tasarım, ücretsiz alınabilirayrıca çekmeceye yerleştirilebilir, klasik ve dayanıklı, kullanımı kolay ve zamandan tasarrufçeşitli süpermarketlerde, mağazalarda, otellerde, çeşitli endüstriyel ve madencilik işletmelerinde yaygın olarak kullanılır5 ızgara ve dört bozuk para kutusu tasarımı ihtiyaçlarınız için yeterlidir.Specifications Color : beyaz, black Material : ABSSize : yaklaşık 40.4x24. 5x3. 6 cm Package İnclude1pc x nakit drawer Note : ızin lütfen 0-1 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.lütfen teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler

Design【Benzersiz Tasarım】 : Yazarkasa tepsimiz birden fazla bölme tepsisine, nakit ve madeni para sıralama tasarımına sahiptir, nakit ve madeni paraları almak veya saklamak kolayd�

Scroll